Мене никој пријател до сега не ми забодел нож во грб, веројатно затоа што внимавам кого нарекувам пријател...
Колку љубов пропуштаме чекајки една невозвратена!?
:P
Ако сакаш најдобра другарка најди некоја по име Марија<3
Имам најдобра другарка а тоа значи дека имам се
#Marija <3
Кога имаш дечко сите те сакаат а кога немаш никој не те бара...
Krsti si ja kerkati nedela za nikoj da ne ti ja raboti :D
By Pinki :D
Ljudi se menjaju kao sezone :/
Ako cekash ja da ti pisham podobro odii logout
Биди фраер, сакај ја пред сите и кога ке ти кажат дека има подобри од неа, фати ја за рака и кажи: Јас најдобрата веке ја имам.
На турските серии родителите пред да улезат кај децата у собата тропнат,oвие мојте како специјалци улават
:)
Times flies by meaning, zivej vo segasnosta, ne se navrakaj na minatoto,ne go gubi vremeto za planovi vo idninata- Carpe Diem
Мислиш ако ме повредиш ќе плачам ? Ќе патам ? Грешиш срце главата горе и за се дупло ќе ти вратам
okoko
hello

lqsjkcdlw
sex